يکشنبه ، 8 اسفند ، 1395 13:43 English
در حال حاضر قادر به نمایش فید آب وهوا نیست.
حداقل
پرسش های متداول
جستجو : بازنمودن همه

خدمات فرودگاه

به چه صورت از اینترنت فرودگاه استفاده کنم ؟

در فرودگاه كيش اينترنت بي‌سيم به‌صورت رايگان در اختيار مسافران گرامي قرار داده مي‌شود كه از طريق سيستم‌هاي مجهز به تكنولوژي بي‌سيم نظير لپ‌تاپ و تلفن همراه قابل استفاده مي‌باشد.

آیا فرودگاه دارای خدمات ویژه تشریفات می باشد؟

CIP فرودگاه بین المللی کیش این امکان را فراهم می کند تا ضمن استفاده بهینه از زمان، با لذت بردن از فضای آرام و دلپذیری که در این مجموعه فراهم آمده از دشواریها و دغدغه های سفر کاسته و بر لذت آن افزود شود. CIP شامل مجموعه خدماتی است که برای مسافران متقاضی از لحظه فرود هواپیما تا ترک فرودگاه و در مسیر برگشت از فرودگاه تا لحظه سوار شدن به هواپیما در نظر گرفته می شود.

وضعیت پارکینک فرودگاه چگونه است؟

 پارکینگ فرودگاه بین المللی کیش دارای ظرفیت 200 جای پارک خودرو می باشد. همچنین جایگاه تشریفات CIP دارای پارکینگ اختصاصی می باشد.

آیا خدمات اورژانس در فرودگاه ارائه می گردد؟

خدمات اورژانس پزشكي فرودگاه توسط پزشكان عمومي بيمارستان كيش در فضائي به متراژ 25مترمربع در ترمينال ورودي پروازهاي داخلي به منظور پاسخگويي به نيازهاي اورژانسي پزشکي و دارويي ايجاد به مسافران ارائه مي‌گردد. اين مرکز در تمام ساعات کارکرد فرودگاه فعال بوده و آماده انجام خدمات و مراقبت‌هاي پزشکي اورژانس به مسافران مي‌باشد.

تلفن مستقيم دفتر اورژانس فرودگاه: 4444895-0764

امور پرواز

آیا ورود اتباع خارجي به كيش نيازي به در اختيار داشتن رواديد دارد؟

براي ورود اتباع خارجي به كيش نيازي به در اختيار داشتن رواديد نمي‌باشد ولي چنانچه ايشان قصد ورود به داخل كشور را داشته باشند، لازم است نسبت به دريافت رواديد پيش از انجام سفر از نمايندگي وزارت امور خارجه اقدام نمايند. بديهي است افراد ياد شده هنگام ورود به كيش بايستي گذرنامه معتبر ارائه نمايند.

تلفن مستقيم دفتر گذرنامه فرودگاه: 4443470-0764

آیتمی وجود ندارد
پروازهای ورودی پروازهای خروجی گالری تصاویر پارکینگ تاکسی گمرک اینترنت ایرشو اخبار راهنما تماس با ما