سه شنبه ، 3 اسفند ، 1395 13:55 English
در حال حاضر قادر به نمایش فید آب وهوا نیست.
حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 379   |  دفعات بازدید : 186   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

گرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیش

05 دي, 1395 13:43
گرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیش

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی کیش به مناسبت پنجم دی ماه ، سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی؛ مدیر کل فرودگاه کیش به همراه مسوولین یگان حفاظت هواپیمایی این فرودگاه به استقبال مسافران ورودی رفتند. در این مراسم که معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و مسوولان فرودگاه کیش نیز حضور داشتند؛ با اهدا شاخه گل و هدایا به مسافران، ورود ایشان را به جزیره زیبای کیش خوش­آمد گفتند.

 لازم به ذکر است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از مردمی­ترین نهادهای نظامی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ پنجم دی ماه سال 1363 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی، این ماموریت حساس و خطیر را عهده­دار می­باشد.

امتیاز : Article Rating|  
گرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیشگرامی داشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه کیش
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

پروازهای ورودی پروازهای خروجی گالری تصاویر پارکینگ تاکسی گمرک اینترنت ایرشو اخبار راهنما تماس با ما